نام محصول اول

شوید خشک

خواص شوید خشک:
فواید و خواص شوید خشک تا حد بسیار زیادی مشابه شوید تازه است. خصوصا اگر این شوید به روش صنعتی خشک شده باشد که در این روش سعی می شود سبزی ها در دمای بهینه و مدت زمان مناسب خشک شوند تا کمترین میزان افت خواص را در آنها شاهد باشیم. در ادامه اشاره می کنیم به تعدادی از خواص شوید خشک.

یک لاغر کننده عالی:
شوید خشک علاوه تاثیری که در خوش طعم و بو کردن غذا دارد. جز گیاهان دارویی مناسب برای لاغری به شمار می رود. این گیاه با خواص چربی سوزی عالی ای که دارد کمک بسیاری به افرادی می کند که در رژیم هستند و تصمیم به لاغری دارند. سبزی شوید از کالری بسیار پایینی برخوردار است و در عین حال فیبر بالا و پروتئین بالای آن بسیار در خواص لاغر کننده ی آن موثر است.

بنابراین اگر رژیم لاغری دارید و یا قصد کاهش وزن دارید یکی از بهترین پیشنهاد ها این است که شوید خشک را در برنامه غذایی روزانه ی خود بگنجانید و از خواص آن نهایت بهره را ببرید.

زیر مجموعه دوم محصول

توضیحات زیر مجموعه دوم. این یک متن آزمایشی می باشد تا شما بیشتر با سبک قالب آشنا شوید.

شما می توانید در این قسمت توضیحاتی را در مورد محصول و یا زیر مجموعه ای که مشتری برای شما ارسال کرده است را بنویسید. این کار را هم می توانید به صوت متن و توضیحاتی در حدود 7 الی 8 خط مانند همین متنی که می بینید انجام دهید و یا به صورت موردی (بولت و شماره گذاری) انواع همان محصول را بنویسید.

به این مورد دقت کنید که هرچقدر تعداد خطوط متن بیشتر باشد، می بینید که ارتفاع این بخش به صورت اتوماتیک باز می شود و همین طور کادر تصویر مقابل هم متناسب با این کادر ارتفاع اش تغییر می کند. پس اگر متن کوتاه بنویسید کادر عکس مقابل و کادر توضیحات زیاد ارتفاع اش باز نمی شود به این موضوع حتما دقت کنید.

تماس بگیرید